Keçiören Uydu Tamircisi

Keçiören Uydu Tamircisi

Keçiören uydu tamircisi Keçiören uyducu olarak Ankara’nın tüm bölgelerinde 7-24 hizmet sağlamaktayız. Profesyonel iş ekibimiz ile ortalama 8-10 yıllık iş tecrübemiz ile sizlere çağın en gelişmiş, hızlı ve profesyonel cihazlarını montaj ediyoruz.

Keçiören Uydu Tamircisi
Keçiören Uydu Tamircisi

Keçiören uydum bozuldu tamirci arıyorum !

Keçiören bölgesinde oturuyorsunuz uydunuz bozuldu Tv göstermiyor uydu tamircisi mi arıyorsunuz? doğru adrestesiniz. Keçiören uydu tamircisi olarak hizmetinizdeyiz.

Uydu Neden Arızalanır?

Uydu genelde rüzgar, çarpma, eskime, LNB bozulması, Kablo kopması kıvrılması gibi sebeplerle bozulabilir. Eğer uydunuz düzgünce sabitlenmişse rüzgardan vs etkilenmiyorsa büyük bir sorun yaşamazsınız.

Uydu Tamir Fiyatları Ne kadar?

Uydu fiyatları ortalama montaj ve malzeme dahil 200 tl civarlarına montaj edilmektedir.  Peki uydu arızası yada ayarlarının ücreti ne kadardır? Ortalama 40 ile 50 TL aralığında bir ücretle uydu tamiri yapılmaktadır. Kanallarınızın ayarlanması , Tv’ ye kurulumu ile birlikte yapılmaktadır.

Ankara keçiören uydu fiyatları nelerdir?

Ankara keçiören uydu fiyatları çok uygun fiyatlarla montaj dahil 200 TL civarına sıfırdan montaj ediyoruz. Dilerseniz çatı katına dilerseni balkon’un sinyali çektiği en uygun noktaya montaj sağlıyoruz. Çanak anten servisi olarak her zaman yanınızdayız. Keçiören bölgesinde uydu servisi olarak en hızlı uyducu ünvanına sahip Haktanır Elektronik sizlerle…

Peki Keçiören Dışında Uydu Servisi Yapıyor musunuz?

Evet keçiören dışında ‘da hizmetlerimiz mevcut. Ankara’nın tüm bölgelerinde uydu , tamir ,bakım onarım işlemlerinizi bir telefon ile anında yapıyoruz. Ayrıca Elektrik, elektronik, Bilgisayar gibi tamir işlerinizde yine Haktanır Elektronik olarak yanınızdayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara