Güvenlik Önlemi Güvenlik Kamerası Montajı

Güvenlik Önlemi Güvenlik Kamerası Montajı

Güvenlik önlemi almak hepimizin asli görevlerinden birisidir. Örneğin Ev, İşyeri, Alışveriş Mağazaları, Site, Binalar güvenlik bakımından zafiyet gösteren tüm bölgelere güvenlik kamerası montaj edilebilir. Güvenlik kameraları fiyatları yapılacak mekanın ölçülerine ve uzunluğuna göre değişmektedir. Kullanılacak malzemelerin kalitesi, kanal uzunluğu, detayları , yüksekliği yapılacak yerin kamera montajına uygun olup olmaması gibi faktörlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ortalama 4 adet güvenlik kamerası ve 1 adet kayıt cihazı set olarak 1600 ile 2000 tl arasında ortalama montaj dahil Güvenlik Kamerası Montajı  tarafımızdan yapılmaktadır. Son zamanlarda doların yüksek olmasından kaynaklanan kur değişikliklerine göre fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı hemen hemen aynıdır.

Güvenlik Kamerası Hayat Kurtarır
Güvenlik Kamerası Hayat Kurtarır

Güvenlik Kamerası Neden Olması Şart !

Güvenlik kameraları artık günümüzde gerçekten lüks olmaktan çıktı ve zorunlu hale geldi. Günümüzde o kadar çok hırsızlık, gasp, kavga, silahlı saldırı gibi olaylar oldukça istatistik oranlarına bakarak arttığı gözlemlendi. Ortalama her gün hırsızlık olayları duyuyoruz. Hırsızlar genelde güvenlik kamerası olmayan, alarm sistemi olmayan evleri tercih ederler. Verdikleri zarar emin olun takacağınız kamera kadar yada alarm sisteminden daha fazla olabilir.

 Güvenlik Kamerası Hayatımızda Çok Önemli Bir Güvenlik Önlemidir. Ev ‘de Ailemizi İş Yerlerimiz’de Malımızı Korur.

Güvenlik Kamerası Taktırmanın Faydaları

Güvenlik kamerası taktırdığınızda özellikle hırsızları caydırıcı bir nitelik kazanırsınız. Kimse güvenlik kamerası olan yerde hırsızlık yapmak deşifre olmak istemez. İşyerlerinde, mağazalarda hırsızlık olayları güvenlik kameraları ile yasal olarak delil niteliği taşıdığı için gerçekten çok büyük bir avantajdır. Fakat cep telefonu yada gizli kamera gibi kanun dışı nitelik sıfatları taşıyan usülsüz kayıtlarda malesef geçerli bir delil kaynağı değildir. O yüzden güvenlik kameraları delil niteliği taşıdığından ve suç üstü yakalamak, güvenli olan bir bölgeye izinsiz girmek gibi suçlardan ilgili karşı tarafa rahatlıkla güvenlik kamerası görüntüleri ile suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Fakat yukarıdada bahsettiğim üzere illegal yöntemler ile kayıt edilmiş görüntüler hiçbir şekilde delil niteliği taşımaz. O yüzden ev ve işyerlerinize mutlak suretle güvenlik kamerası montajı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Güvenlik Kameraları Can ve Mal Güvenliğini Korumak İçin Hırsızları Caydırıcı En Büyük Silahımızdır.

Güvenlik Kameraları ile Cep Telefonumdan Evimiz İzleyebilir miyim?

Güvenlik Kameraları ile işyeri, ev, mağaza gibi yerleri internet bağlı ise ( Kamera kayıt cihazına internet bağlamak gerekir) Mobil cep telefonu, bilgisayar ve tabletler üzerinden günün her saati 24 saat kesintisiz internet hızınızın kalitesine göre donmadan izleyebilirsiniz. Gerekli altyapı kamera kurulan bölgenizde mevcut olduğu sürece her türlü izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Geri sardırma kayıt alma ekran görüntüsü alma gibi işlemleri kayıt izleme gibi işlemleri rahatlıkla mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan işlem yapabilirsiniz.

Güvenlik önlemi almak için en ideal çözüm güvenlik kamerasıdır. Ev ve işyerlerine Alarm sistemleri kurularak ek bir güvenlik önlemi alınabilir. Güvenlik kamerasını aşan hırsızlar bu sefer de alarm’a takılacak ve belki de alarm sayesinde yakalanacak üst kolluğa teslim edilecektir. Güvenlik kamerası kadar Hırsızlık Alarm sistemleri de bir o kadar önem arz etmektedir. Günümüzde ev ve işyerlerimizde maksimum güvenliği sağlamak için hem güvenlik kamerası hem de alarm sistemi kurulumu ile kendinizi dahada güvende hissedeceksiniz. Güvenlik Kamerası Teklifi  alarak web sitemiz üzerinden yazılarımızı inceleyerek bize iletişim bölümünden ulaşarak kamera fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara
keçiören elektrikçi mamak elektrikçi ankara priz tamiri ankara asfalt firmaları elektrik tamircisi ankara avukat cankaya elektrikçi aydınlıkevler elektrikçi ankara uydu servisi ankara diafon servisi