Güvenlik Kamerası Teklifi Ankara

Güvenlik Kamerası Teklifi

Güvenlik kameraları bulunduğunuz Ev, İşyeri, Site vb. yerlerin güvenliğini sağlamak ve caydırıcı özelliği sayesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir tedbir cihazıdır. Tedbirli olmak her zaman önemlidir. Güvenlik kameraları son yıllarda oldukça sık olarak montajlanmaya başladı. Neredeyse her iş yerinde bir güvenlik kamerası olmaya başladı. Artık güvenlik kameraları hayatımızda lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmesi ile birlikte fiyatları ve montajları oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır.  Ankara güvenlik kamerası teklifi veren firmalar arasında Haktanır Elektrik olarak sizlere en uygun fiyatlarla güvenlik kamerası teklifi veriyoruz.

Hırsız Dükkanıma Giremez Demeyin ! Siz Önleminizi Alın Madur Olmayın !

Güvenlik kameraları kayıt cihazı, ahd hd kameralar, ip kameralar olmak üzere 2 ye ayrılır. Ahd hd kameraların fiyatları ip kameralara göre biraz daha uygundur. Her iki kamera tipinde de internet üzerinden cep telefonu yada tablet, bilgisayar ekipmanları ile dışardan Ev, İşyeri ve Mekanlarınızı dilediğiniz gibi izleyebilir, ileri geri sardırabilir, kayıt alabilir, ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Alın
Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Alın

Güvenlik Kamerası Yanında Alarm Sistemi Takmalı mıyım?

Güvenlik sistemleri tek başına bazen yeterli olmayabiliyor. Kameralarında görmediği kör noktalar olabilir. Bu yüzden daha çok riskli bölgelere önerdiğimiz alarm sistemleri ile Ev, İşyeri ve Mekanlarınıza girmek isteyen hırsızların pırpır adını verdiğimiz sensörler sayesinde harekete duyarlı sensörler ilgili bölgelerde hareket ve ışık algıladığında otomatik devreye girerek sizleri arar ve uyarır. Aldığınız telefon ile direk müdahale edebilir , Polise bilgi verebilirsiniz. Tek başına güvenlik kamerası riskli bölgelerde yeterli olmayabilir.

Her Evde Güvenlik Kamerası Olmasa Bile Her Evde Mutlaka Hırsızlık Alarmı Takılması Hayat Kurtarır

Siz Evde yokken evinizde olan biteni görebilmek , acaba mutfakta ocağı açık mı bıraktım? acaba evde hırsız varmı? acaba evdeki ziynet eşyalarım güvende mi? gibi sorular aklınızı karıştırmasın. Ev güvenlik sistemleri ile kapınız izinsiz ve şifresiz bir şekilde yetkisiz kişilerin açtığı anda otomatik sensörler devreye girerek sizleri uyarır. Böylece aklınız evinizde kalmaz. Güvenlik kamerası da taktırırsanız toplantılarda, dışarıda, yolda giderken her merak ettiğiniz’de evinizi gözlemleyebilirsiniz. Evde çocuklarınızı izleyebilir, Neler yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Kamera ve Alarm Fiyatları çok makul ücretlerle sizlere montaj ve işçilik dahil en uygun fiyatı sunuyoruz. Diğer firmalardan fiyat aldıktan sonra en son bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizler için bütçenize en uygun ürünleri sağlayabileceğimizi ümit ediyoruz. Ankara ‘da hizmet sağlıyoruz. Güvenlik kamerası teklifi ve  Hırsızlık Alarm Sistemleri Teklifi verebileceğimiz telefon numaralarınızı bizlerle paylaşırsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara
keçiören elektrikçi mamak elektrikçi ankara priz tamiri ankara asfalt firmaları elektrik tamircisi ankara avukat cankaya elektrikçi aydınlıkevler elektrikçi ankara uydu servisi ankara diafon servisi