Audio Görüntülü Diafon Servisleri

Audio Görüntülü Diafon Servisleri

Audio görüntülü diafon servisleri arasında lider firmamız ve işinin uzmanı çalışanlarımız ile güvenlik sistemleri ve onarım çözümleri sunuyoruz. Ankara servisi olarak tüm bölgelerde, ilçelerde, mahalle ve tüm semtlerde hizmet sunuyoruz. Mobil ekibimiz randevu ve çağrılarınıza en hızlı sürede yanıt sunarak, arıza ve bakım taleplerinde hızlı servis sağlıyor.

Audio Görüntülü Diafon Servisleri
Audio Görüntülü Diafon Servisleri

Ekonomik fiyat seçenekleri ve kaliteli iş sunumu ile güvenliğinizin sorunsuz ve kesintisiz şekilde sürdürülmesini sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için, mesai saatleri içerisinde çağrı merkezimizle görüşme sağlayabilir, canlı destek bölümüyle iletişim sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Audio görüntülü diafon servisi olarak, Audio marka tüm ürünlerde satış, montaj, kurulum ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Kapı zili üniteleri, ev- bina ve villa kitleri, görüntüsüz diafon sistemleri, görüntülü diafonlar, kapı telefonları, akıllı ev sistemleri gibi profesyonel ürünler ile içinizin rahat etmesini sağlıyoruz.

Tamirat ve arıza onarım hizmetlerinde Ankara kamera servisi olarak, uygun fiyatlar ve hızlı servis avantajları ile kesintisiz güvenliği sürdürüyoruz. Ünite ve panel kontrolleri, ses ve görüntü kontrolleri, bina güvenlik kamerası kontrol ve onarımları ile mevsimlik bakım ve arıza onarım hizmetleri ile nitelikli hizmet sunuyoruz.

Audio Diafon Sistemleri

Audio marka diafon sistemlerinde sesli, sesli ve görüntülü gibi ürün seçeneklerinde satış ve montaj seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Audio marka görüntüsüz diafon sistemleri; kapı ile konuşma, kapı açma, akıllı led, kapıcı ile konuşma, elektronik gizlilik gibi opsiyon modülleriyle çalışır.

Audio görüntülü diafon sistemlerinde ise; butonlu veya butonsuz opsiyonlar, dokunmatik ekran formülleri sunulur. Eller serbest veya bas- konuş modülleri, daireler arası konuşma, görüntülü konuşma seçenekleri, taksi butonu, güvenlik birimleri bağlantı panelleri, daireler arası çağrı ve konuşma modülleri gibi ekstra donanımlar eklenebilmektedir.

Ankara diafon sistemleri firmamız ile kamera arıza servisi ve diafon arıza servisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Kapı zili üniteleri, giriş kontrol ünitelerinde arıza servisi, bakım ve onarım hizmetleri ile Ankara’nın tüm bölgelerinde ekonomik fiyatlar ile profesyonel hizmetler sunuyoruz. Eski diafonlarınızı ve kablo bağlantılarını cazip fiyat seçenekleri ile profesyonelleriyle yeniliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara
keçiören elektrikçi mamak elektrikçi ankara priz tamiri ankara asfalt firmaları elektrik tamircisi ankara avukat cankaya elektrikçi aydınlıkevler elektrikçi ankara uydu servisi ankara diafon servisi