Ankara Kamera Teknik Servisi

Ankara Kamera Teknik Servisi

Ofislerde ve evlerde kamera kullanımı son dönemde büyük bir artış göstermiştir. Bu noktada hem iç hem de dış mekanlar içine yerleştirilen kameralar ile görüntü alabilmek çok kolaydır. Ankara Kamera Teknik Servisi olarak tüm kamera sistemleri hakkına gereken bilgilerin hepsine sahibiz. Bu sayede başta kamera kurulumu olmak üzere, tamir, ayar ve diğer hizmetleri de başarılı bir biçimde yapabilmekteyiz. Böylelikle çok daha sağlıklı bir görüntü almanız kolay olacaktır. Kamera servisi ücretleri de oldukça uygundur. Bütçenize zarar vermeden, bu şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ankara Kamera Teknik Servisi
Ankara Kamera Teknik Servisi

Ne Tip Kamera Problemleri Mevcuttur?

Kameralarda çok farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Ankara kamera arıza servisi olarak tüm sorunları çözebiliyoruz. Mevcut sorunlar ise şöyledir;

  • En sık karşılaşılan sorunların başında karanlık ekran gelmektedir. Bunun yanı sıra görüntünün simsiyah olması gibi bir problem de mevcuttur.
  • Resimlerin alınamaması, mutltiplexer adındaki sistemde bir sorun olduğunu göstermektedir. Bunun yanı sıra resim çok ağır bir biçimde de hareket edebilmektedir.
  • Görüntünün aşırı parlak bir biçimde lensten kaynaklı bir olumsuzluk olarak ortaya çıkması da söz konusudur.
  • Kamera ekranında kendiliğinde ortaya çıkan titreme ve kıpırdama gibi durumlar da mevcuttur.
  • Balık sırtı olarak parazitlerin ortaya çıkması sorunu, kameralarda karşı karşıya kalınan en önemli problemlerdendir.

Kamera Çeşitleri Nelerdir?

Kamera arıza servisi olarak her çeşit sorunu ortadan kaldırma konusunda çok başarılıyız. Buna göre piyasada yer alan 3 farklı teknoloji ürünü üzerinde de bilgi sahibi olduğumuzu söylemek gerekiyor. Bu kamera çeşitleri ise şöyledir;

Analog Kameralar: En eski tip kameralardır. Montajı ucuzdur. Bunun yanı sıra çok düşük maliyetlidir. Ancak çözünürlükleri çok iyi değildir. Genel olarak UTB kablolar ile kayıt yaparlar.

IP Kameralar: Birçok farklı avantaja sahip olan kameralar arasında yer almaktadır. Mevcut görüntünün  kaydedilmesi NVR ile mümkündür. Bunun yanı sıra uzakta yer alan bir lokasyon üzerinden izleme yapılabilir.

Hyribd Kameralar: En iyi teknoloji ile dikkat çekerler. 1080 p görüntü kalitesine ulaşılabilirler. Son dönemde çok popüler bir hale gelmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara