Ankara Elektrik Tamircisi

Ankara Elektrik Tamircisi

Ankara elektrik tamircisi ve servis olarak faaliyet gösteriyoruz. Ankara’nın tüm bölgelerinde, ilçeler ve semtlerinde kesintisiz hizmet sunarak her türlü elektrik ve elektronik işlemlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmet seçenekleri arasında; elektrik tesisat, arıza tespiti ve onarımı, kornej montajı, tüm elektrikli ev aletleri tamiri ve bakımı, görüntülü diafon sistemleri ve görüntüsüz diafon sistemlerinde kurlum ve tamirat seçenekleri sunuyoruz.

Elektrik ve Elektronik Hizmetleri Servisi

Ankara’da faaliyet gösteren firmamız tüm semtlerde ve hemen her sektörde hizmet sağlamaktadır. Kompanzasyon sistemleri, elektronik ev eşyaları ve beyaz eşya tamiratları, şofben- kombi ve ısıtma sistemleri onarımı, iklimlendirme ve soğutma sistemleri bakım, kurulum ve onarımları ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

Ankara’nın ekonomik fiyatları ile çanak uydu anteni kurulumu, uydu alıcısı ve bağlantı sistemleri montajı, frekans ayarlama ve tamirat hizmetleri ile sektörde lider olarak yılların güvenini sunuyoruz. Ankara çanak anten servisi olarak satış, montaj ve kurulum faaliyetleri sunuyoruz.

Elektrikli şofben, termosifon montaj ve tamirleri, kombi periyodik bakımları, elektrikli ev aletleri tamiratı sunuyoruz. Elektrikli ev aletleri ve elektronik aletlerinizdeki arızalarda adresten teslim alarak en hızlı sürede tamirat ve bakımlarını yaparak, en kısa sürede adrese teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimiz ve servislerimizde garantili hizmet avantajı sağlıyoruz.

Ankara Elektrikçi Servisi

Elektrik tesisatı, montaj ve bakım hizmetleri ile Ankara’nın her yerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Ankara kamera arıza servisi olarak güvenlik kameraları ve görüntüleme sistemlerinde kurulum ve tamirat hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Ev, ofis, kafe ve restoranlar, okul veya hastaneler ile her sektörden iş alanları ve işletmelerde kamera arıza servisi hizmetleri ile güvenilir ve nitelikli çözümler sunuyor, cazip fiyatlarla onarım ve bakım hizmetlerini sunuyoruz.

Ankara görüntülü diafon servisi olarak, tüm yaşam alanlarında görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemlerinde montaj, bağlantı ve onarım işlemleri ile güvenlik donanımları sağlıyoruz. Uydu bağlantıları ve kontrol panelleri, ek ünite bağlantıları ile her türlü elektrik ve elektronik sistemlerde arıza tespiti ve onarımları sunuyoruz. Güvenilir hizmet, ekonomik fiyatlar ile hemen randevu alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi Ara